Aktualna oferta - 2020 rok.

 

 


Sejwal Blanc 2019
białe wytrawne wino gronowe o subtelnym aromacie owoców moreli, gruszki i zielonego jabłka. Odpowiednie do białych mięs i serów.


Solaris 2018
białe wytrawne wino gronowe, w którym znajdziemy całą gamę owoców egzotycznych, lemonki, grapefruity, brzoskwinie, ananasy, jak również intensywne nuty kwiatowe. Wino czyste i orzeźwiające. Niewielka kwasowość i bogactwo aromatów powoduje, że jest to wino uniwersalne i smaczne.


Cuvee białe
jest to białe wino półwytrawne które powstało w wyniku kupażu odmian winorośli o bardzo subtelnym aromacie owoców gruszki, moreli, czarnej porzeczki i zielonego jabłka. Odpowiednie do białych mięs i serów.


Garlicki Lamus
białe wytrawne wino nagrodzone srebrnym medalem na konkursie polskich win w Jaśle w 2019 r. Powstało w wyniku kupażu kilku aromatycznych odmian winorośli takich jak :Bianka, Hibernal, Johanniter. Bardzo subtelne w aromacie moreli gruszki, czarnej porzeczki i zielono jabłka, Odpowiednie do białych mis i serów.


Regent 2018
wino powstało w wyniku kupażu odmiany Regent (85%) i Rondo (15%). Wino Charakteryzuje się zrównoważoną zawartością cukrów i kwasów, piękną barwą, owocowym aromatem o średniej zawartości tanin tanin, zdominowanym przez nutę borówkową. Dojrzewało w obecności dębu.


Regent 2019
wino czyste powstałe z odmiany Regent. Charakteryzuje się zrównoważoną zawartością cukrów i kwasów, piękną barwą, owocowym aromatem o średniej zawartości tanin, zdominowanym przez nutę borówkową. Dojrzewało w obecności dębu.


 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2022 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie